Lider Firma

Esenler stor perde yıkama olarak alanında en çok tercih edilen firma olanın bilincindeyiz.

Doğal Temizlik

Stor perde temizliğinde doğal perde yıkama şampuanları kullanılmmaktadır.

ATA STOR PERDE YIKAMA VE TEMİZLEME FİRMASI

Yıllardan beri halı yıkama sektöründe İstanbul genelinde kaliteli bir hizmet sunan Ata Halı yıkama; stor perde yıkama alanında birçok eksiklikler görerek bu kendini bu sektörde de hizmet sunmaya adamıştır. Stor perde yıkama hizmetinde İstanbul ve Esenler genelinde başarılı hijyenik stor perde temizleme ve yıkama konusunda kendisini ispatlamıştır. Stor perde yıkama sektörünün de parlayan yıldızı olmaya devam eden Ata Stor Perde Yıkama, sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikası olma özelliğiyle de de ayrı bir önem kazanmıştır.

Stor perde yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir stor perde yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan stor perde yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir. Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen stor perde yıkama firmamız perdelerinizi tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız perdelerinizi yeterince kirden ve bakteriden arındıramadığınız gibi yıkama esnasında perdelerinizde de kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde stor perdelerinizi kullanılamaz hale getirebilirsiniz.

Her şeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı göz önünde bulundurarak onların etkilenebileceği hiçbir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.

Yaptığımız çalışmalarda en iyisini ve en kalitelisini çıkartmaya çalışıyoruz. Bu nedenle stor perdelerinizi zebra, perdelerinizi, tül, kadife, fon ve baskılı perdelerinizi emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz.

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren Ata Stor Perde Yıkama yıkadığı perdelerinizde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır.