Baskılı perde yıkama aynı zebra perde yıkama gibi yapılan bir işlem. Yalnız bunda dikkat edilmesi gereken kısım, baskılı perdeler adından da anlaşılacağı gibi üzerlerinde baskılı resimler bulunmaktadır. Yıkanma sırasında bu baskılara zarar gelmemesi için yapılan yöntem mutlaka uygun olmalıdır. Ne aşırı sıcak ne aşırı soğuk su kullanılmamalıdır. Deterjan olarak da kimyasal madde bulunan deterjanları kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kimyevi maddeler baskıların çözülmesine ve perdenin deforme olmasına neden olabilir. Baskılı perde yıkama Esenler stor perde yıkama sayesinde çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Baskılı zebra ya da stor perdelerinizi güvenle firmamıza teslim edebilir ve sonuçtan memnun kalabilirsiniz.

Baskılı stor perde ve zebra perde kumaşları, genelde %100 Polyester iplikten üretilmektedir. Bazı fantezi ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Ancak bu kumaşların içeriklerinden daha önemli olan üzerlerindeki APRE kaplamalarıdır. Çift taraflı olarak sıvanan apre kaplama, kumaşın havayla irtibatını tamamen keserken, stor perde ve zebra perde üretiminin oluşabilmesi için gereken sert ve plastik kıvamına gelmesini sağlar. Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde, stor ve zebra perde dayanıklı ve kullanışlıdır. Üzerindeki Apre Kalitesine bağlı olarak, kullanılan mekânın şartlarına göre 3 ila 5 yıl herhangi bir temizlik gerektirmez.

Dijital baskılı perdeler sizin seçtiğiniz dijital resim ve fotoğraflar perde yüzeyine basılır. İyi bir görüntü kalitesinin yakalanması teknolojik imkânlar sayesinde çoğu durumda kolaydır.

Dikkat edilecek nokta hazırlamış veya seçmiş olduğunuz görselinizin, uygulama alanınızın boyutlarını karşılaması, yani çözünürlüğünün yüksek olması gerekmektedir. Kaliteli bir perde temizliğinde dikkat edilmesi gereken bütün şartlara harfiyen uyan firmamız kaliteden asla teviz vermeden işini yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde ünümüz İstanbul dışına bile taşmış bulunmaktadır.Biz diğer firmalar gibi sizden aldığımız stor perdelerinizi yere yatırıp tazyikli su ve oto yıkama fırçasıyla kesinlikle yıkamıyoruz. Bu şekilde yıkanan perdeler deforme olmakta ve yerine asıldığında şekilsiz bir görünüm almaktadır. Ata Stor Perde Yıkama firması olarak, tek amacımız müşteri memnuniyeti ve sağlıklı bir stor perde temizliği sunmaktır. Bu konuda ücretsiz servis araçlarımızla ve uzman ekiplerimizle stor perdeleriniz profesyonelce yerinden sökerek fabrikamıza getirilir ve burada el değemeden tam otomatik stor perde yıkama manikalarıyla yıkanır ve özel kurutma odalarında kurutulduktan sonra tekrar uzmanca yerine asılır.